Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Usunięta scena z To my

Twórcy uznanego horroru „To my” z okazji amerykańskiej premiery wydania Blu-ray i DVD udostępnili usuniętą scenę.

Deleted Scene: "That's Badass"

#UntetherTheTruth with Deleted Scenes and more bonus features. Own #UsMovie on Digital 6/4 and Blu-ray & DVD 6/18: http://uni.pictures/USMovie.More on this scene at Entertainment Weekly: https://ew.com/movies/2019/06/02/us-deleted-scene-jordan-peele/

Opublikowany przez Us Piątek, 31 maja 2019

Za reżyserię odpowiada zdobywca Oscara Jordan Peele (“Uciekaj!”), który nakręcił obraz na bazie autorskiego scenariusza. Zdjęcia były kręcone w Los Angeles i Santa Cruz.

Ogólnoświatowa premiera filmu miała miejsce 8 marca, do polskich kin trafił zaś 22 marca.

W obsadzie „To my” pojawią się m.in. Yahya Abdul-Mateen II, Lupita Nyong’o, Elisabeth Moss, Anna Diop, Lupita Nyong’o, Kara Hayward oraz Winston Duke.


Źródło: comicbook.com

Opis:

Akcja dzieje się we współczesnych czasach w południowej Kalifornii. W filmie zobaczymy m.in. Lupitę Nyong’o w roli Adelaide Wilson, kobiety, która wraca w swe rodzinne strony do domku na plaży, w którym spędziła dzieciństwo. Przyjeżdża tu z mężem (Winston Duke) oraz dziećmi (Shahadi Wright Joseph, Evan Alex), aby odnaleźć letnie wytchnienie. Ścigana przez niewyjaśnione i nierozwiązane traumy z przeszłości oraz dziwaczne zbiegi okoliczności, Adelaide czuje, że paranoja, w której się znalazła, narasta z niepohamowaną siłą. Kobieta czuje, że coś złego spotka jej rodzinę. Po relaksującym dniu na plaży, który spędza z rodziną i przyjaciółmi (Elisabeth Moss, Tim Heidecker, Cali Sheldon, Noelle Sheldon), Adelaide wraca do letniego domu. Kiedy nastaje zmrok, Wilsonowie odkrywają cztery sylwetki stojące na podjeździe: sobowtóry ich rodziny.