Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Venom 2: Let there be Carnage | Przyznano kategorię wiekową!


Motion Picture Association of America sprawdziło nowe widowisko Sony i przyznało mu oficjalną kategorię wiekową. Co ciekawe, pozornie okrutny film będzie przeznaczony dla rodzinnego grona, ponieważ przyznano mu PG-13.

Okazuje się, że film (przede wszystkim w USA) będzie można oglądać po ukończeniu trzynastego roku życia. W obrazie będzie można spodziewać się za to scen przemocy i walk, mocnego, choć wciąż nie mocno wyeksponowanego języka przekleństw, a także momenty mogące uchodzić za przerażające. Jednak nie będzie tam brutalnych przedstawień śmierci, realistycznie przedstawionego otrzymywania ran i toczącej się z nich krwi czy scen o zabarwieniu erotycznym.

Eddie Brock i Venom zaczęli egzystować w pokojowej symbiozie. Od czasu do czasu powstrzymując przestępców z sąsiedztwa. Ich spokojne życie zostaje przerwane, gdy psychopatyczny morderca Cletus Kasady wiąże się z Carnagem, innym symbiontem.

W roli głównej roli powróci Tom Hardy, który ponownie wcieli się w Eddiego Brocka, nosiciela kosmicznego pasożyta – tytułowego Venoma. W drugim filmie zobaczymy nowego antagonistę – Cletusa Kasady’ego (Woody Harrelson), a obok nich na ekranie pojawią się Stephen Graham, Peggy Lu, Michelle Williams i Reid Scott. Za kamerą „Venoma 2” stanął Andy Serkis, zaś za scenariusz odpowiada Kelly Marcel.

Premierę “Venom: Let There Be Carnage” przewidziano na 15 października 2021 roku w kinach.

Venom 2


Źródło: screenrant.com