Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Venom 2 – premiera zagrożona!


Jak donosi serwis Deadline, Sony rozważa kolejne opóźnienie swoich wyczekiwanych premier: „Venom: Let There Be Carnage” i „Hotel Transylwania 4”. Powodem pandemia koronawirusa, a dokładniej wariant delta, na który zanotowano coraz więcej zachorowań w USA.

Mamy złą wiadomość dla widzów wyczekujących premiery nowych przygód Eddie’ego Brocka (Tom Hardy).Wiele wskazuje na to, że sequel „Venoma” zawita do kin z kolejnym opóźnieniem. Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że Sony przesunęło wrześniową premierę na 15 października. Podobny los moa czekać 4. część „Hotelu Transylwania”.

Serwis Variety utrzymuje, że decyzja już zapadła i „Venom 2: Carnage” nie wejdzie do kin w przyszłym miesiącu. Deadline natomiast twierdzi, ze wytwórnia wciąż rozważa dostępne opcje i nie wyklucza przeniesienia premiery na… styczeń 2022 roku. Serwis podaje, że również kinowa premiera animacji „Hotel Transylwania: Transformania” stoi pod wielkim znakiem zapytania.W obu przypadkach powodem zmian dat premier jest COVID-19, a dokładniej wariant delta koronawirusa. Wytwórnia obawia się wprowadzenia w USA restrykcyjnych obostrzeń w związku z rosnącą liczbą zachorowań.