Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Venom nie trafił w gusta fanów?

W sieci pojawiły się pierwsze reakcje na nadchodzące komiksowe widowisko Sony – “Venom”. I niestety, nie są to pozytywne opinie…

Choć w wypowiedziach osób, które już widziały film, pojawia się kilka pozytywów, to przeważa miażdżąca krytyka obrazu. Bez wątpienia jednym z niewielu plusów filmu jest Tom Hardy, ale nawet on nie jest w stanie wynagrodzić chaosu, jaki panuje na ekranie.

Po pierwszych pokazach można wnioskować, że Sony stworzyło “staroświecki” film komiksowy, sprzed epoki widowisk MCU. “Venom” jest porównywany do takich produkcji jak “Hulk”, “Kobieta-Kot” czy niedawna odsłona “Fantastycznej Czwórki”.

Pojawiły się zarzuty, że istotne wydarzenia i momenty w filmie nie współgrają ze sobą, a interesująco przedstawione są jedynie relacje kosmicznego symobiota z Eddie’em Brockiem. Widzowie winą za to obarczają słaby scenariusz i rezygnację z zamierzonej przez twórców wyższej kategorii wiekowej (R).

“Venom” wchodzi do kin w najbliższy piątek, 5 października. Czy mimo takich niepokojących wieści macie zamiar wybrać się na seans?