Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Vin Diesel o przyszłości Groota

Już niebawem powrócą „Strażnicy Galaktyki” i wszyscy fani z pewnością wiedzą, że w tej ekipie nie zabraknie Groota, choć zdecydowanie nie będzie on takich rozmiarów, jakie osiągał w pierwszym filmie. Jak dobrze pamiętacie, ta kochana istota poświęciła się w imię większego dobra, ale jak już nie raz ewolucja pokazała, rośliny (a nie da się zaprzeczyć temu, że Groot w pewnym sensie się do nich zalicza) mają ogromną siłę przetrwania i regeneracji.

Dobrze wiemy, że Groot powróci, ale jako… dziecko? Czy to aby na pewno dobre określenie? W każdym razie u boku pozostałych Strażników na pewno będzie kroczył mały Groot. Vin Diesel ponownie udzieli mu głosu, ale prawdopodobnie nie zobaczymy go w pełnej formie aż do premiery trzeciej części.

Wiem, że gdzieś we wszechświecie zobaczycie walkę Groota i Hulka. Możecie to gdzieś zapisać, zobaczycie ten poster: „Hulk Vs Groot” – powiedział Vin Diesel. Czy to oznacza, że być może Groot pojawi się w „Avengers: Infinity War”? Jak na razie aktor nie zdradził nic więcej.

A czy Groot i Rocket mają szansę dostać własny film, będący spin-offem?

To interesujące pytanie! Myślę, że jeżeli będzie to kwestia Jamesa Gunna, to z pewnością zobaczycie film Groot/Rocket po Infinity War, myślę, że to naprawdę wysoce prawdopodobne. Zobaczymy! – dodaje aktor.

W nadchodzącym filmie Strażnicy będą próbowali nie tylko utrzymać Galaktykę w całości, ale również odkryć tajemnicę rodziców Petera Quilla. Pojawią się starzy wrogowie i nowi sprzymierzeńcy, a do obsady dołączyli Pom Klementieff jako Mantis, Chris Sullivan jako Taserface, Elizabeth Debicki jako Ayesha i Tommy Flannagan jako Tullk. W oczekiwaniu na premierę możecie nacieszyć oczy nowymi figurkami!

gg1

 

gg2

 

gg3

 

gg4

 

gg5

 

gg6