Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Vin Diesel opowie o walczących robotach

Aktor został gwiazdą i producentem kinowego widowiska opartego na klasycznej grze studia Mattel „Rock 'Em Sock 'Em Robots”.

Pierwowzór Mattela jest przeznaczony dla dwóch graczy, którzy sterują boksującymi się robotami: niebieskim i czerwonym. Zwycięzcą jest ten, który jako pierwszy przetrąci głowę robota przeciwnika. Mattel Films i Universal już kolejny raz podchodzą do ekranizacji gry „Rock ‘Em Sock ‘Em Robots”. W latach 90-tych XX wieku powstał film „Wishbone” oparty na serialu telewizyjnym z lat 90.

Kinowa odsłona inspirowana „Rock ‘Em Sock ‘Em Robots” powstanie w oparciu o scenariusz autorstwa Ryana Engle, odpowiedzialnego m.in. za „Rampage: Dzika furia”. Produkcją zajmie się studio Vina Diesla, czyli One Race Films, a na stanowisku producenta znalazła się również Samantha Vincent. Ze strony Mattel Films nad widowiskiem czuwać będzie Kevin McKeon. Fabuła opowie o ojcu i synu, którzy zaprzyjaźniają się z zaawansowaną maszyną bojową. Na chwilę obecną nieznane są dalsze szczegóły produkcji, w tym choćby przybliżona data premiery.