Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

W Epizodzie 8 poznamy sekrety nowych bohaterów Gwiezdnych Wojen

„Przebudzenie Mocy” wprowadziło do uniwersum Gwiezdnych Wojen kilka nowych postaci. Przede wszystkim zwrócono uwagę na Ray, Finna i Poe. Fani marzą o chwili, kiedy przyjdzie im poznać lepiej tych bohaterów i prawdopodobnie zdarzy się to podczas premiery kolejnego epizodu, choć może nie do końca w taki sposób, jak myśleli.

Chciałem wiedzieć więcej o każdym z nich, a to nie oznacza tylko informacji albo poznania ich wcześniejszej historii. Odkrycie tego, co jest dla nich aktualnie najtrudniejszą rzeczą, z którą muszą się zmierzyć, rzućmy ich w to, zagłębmy w to, co naprawdę ma dla nich znaczenie, aby zobaczyć, jak sobie z tym poradzą. To jest istotne. – zapowiada reżyser Rian Johnson.

Disney i Lucasfilm nie zdradzili jeszcze szczegółów fabuły, ale fani już mają różne wizje. Jeden z użytkowników Reddit uważa, że historia będzie jakby echem „Imperium kontraatakuje”, ale w nieco inny sposób.

Rey pewnie rozpocznie swój trening pod opieką Luke’a. Być może go porzuci, kiedy Kylo Ren porwie Finna i Poe. Największą atrakcją kążącą po sieci jest jednak stwierdzenie, że Rey to reinkarnacja Annakina Skywalkera. Żadnej z tych rzeczy Johnson nie potwierdził.

Chodziły też plotki, że pierwszy „Star Wars: Episode VIII” zwiastun pojawi się wiosną tego roku, ale tego też nie wiemy na pewno.