Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Teorie Fanowskie: W jaki sposób Tony Stark mógłby wrócić do MCU?

Nadchodząca premiera „Spider-Man: Daleko od domu” przynosi coraz to nowe fanowskie teorie oraz rzekome wycieki, a wśród nich nie brakuje dotyczących Tony’ego Starka. Co więcej, We Got This Covered zdradza, że Robert Downey Jr. (odtwórca Iron Mana) pojawi się na mgnienie na ekranie. Choć nie jest to w stu procentach potwierdzona informacja, lepiej jednak uważać na ewentualny spoiler.

Wszyscy, którzy mają za sobą seans „Avengers: Koniec gry” wiedzą, co nastąpiło w kulminacyjnym momencie filmu. Starcie sił superbohaterów z Szalonym Tytanem i jego armią zakończyło się poświęceniem Tony’ego Starka. Jednak obecność mentora Petera Parkera, zaznaczona już w zwiastunie, ma się podobno nie ograniczać do muralu i wspomnień, podobno znalazł się tam dla niego mały występ.

Ostatnio głośno było o petycji True Believers, mającej na celu przekonać twórców do przywrócenia Iron Mana w MCU, ale włodarze zdają się tego nawet nie rozważać – co swoją drogą akcentuje ich konsekwencję. Tyle tylko, że nigdzie nie padło jakiekolwiek zaprzeczenie odnoszące się do wystąpienia Tony’ego w innej formie w którymś z filmów Marvela, a takie swego rodzaju cameo ma mieć miejsce już w „Spider-Man: Daleko od domu”.

Serwis We Got This Covered – podając się na kogoś, kto widział obraz na przedpremierowym pokazie – wspomina, że Robert Downey Jr. gości na ekranie w retrospekcji. Jednak nie była ona kręcona na potrzeby drugiego solowego utworu z Pajęczakiem w roli głównej, ale to zapożyczona scena z „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów” – dokładniej tej, w kótej Tony wyjaśnia jak działa technologia B.A.R.F.

Nie wiadomo tylko w jakim kontekście bądź celu owa scena została zamieszczona w „Spider-Man: Daleko od domu”. Na to trzeba poczekać do seansu, a on będzie możliwy zapewne w okolicach 4 lipca.


Źródło: wegotthiscovered.com