Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

W lesie dziś nie zaśnie nikt – drugi teaser

W sieci pojawił się drugi teaser polskiego horroru „W lesie dziś nie zaśnie nikt” Bartosza M. Kowalskiego.

W filmie swe zdolności będą mieli okazję zaprezentować aktorzy młodego pokolenia. A wśród nich na razie wyróżniają się brylujące zwykle na pierwszych stronach gazet Julia Wieniawa („Serce nie sługa”) oraz Wiktoria Gąsiewska („Jasminum”). Stanisław Cywka („Legiony”), Sebastian Dela („Ultraviolet”) i Michał Lupa („Atak paniki”) to kolejne młode nazwiska w obsadzie. Znalazło się w nim także miejsce dla bardziej doświadczonych artystów – Gabriela Muskała („7 uczuć”) i Mirosław Zbrojewicz („Chłopaki nie płaczą”).

Fabuła „W lesie dziś nie zaśnie nikt” skoncentruje się na akcji w obozie dla nastolatków. Grupa młodzieży ma na nim odciąć się od pozornie niewinnego uzależnienia od sieci i technologii. Dlatego też podczas pobytu pozostają przez cały czas offline. W głębi lasu rodzą się przyjaźnie i miłość, ale sielanka nie potrwa długo. W gęstwie czai się zło, coś, czego nie widzieli w najciemniejszych zakamarkach Internetu.

Film reklamowany jest jako „pierwszy polski horror z krwi i kości” i już mówi się o tym, że to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji bieżącego roku.

Natomiast premierę „W lesie dziś nie zaśnie nikt” przewidziano na piątek 13 marca 2020 roku.