Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

W lesie dziś nie zaśnie nikt – premiera przeniesiona

W związku z epidemią koronawirusem dystrybutor filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” premiera została przesunięta.

Sam dystrybutor wydał także stosowne oświadczenie:

Z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd, wraz z producentem Akson Studio podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery kinowej filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Nową datę premiery podamy w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje.

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach Internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

W filmie swe zdolności będą mieli okazję zaprezentować aktorzy młodego pokolenia. A wśród nich znajdą się przede wszystkim Julia Wieniawa („Serce nie sługa”) oraz Wiktoria Gąsiewska („Jasminum”). Stanisław Cywka („Legiony”), Sebastian Dela („Ultraviolet”) i Michał Lupa („Atak paniki”) to kolejne młode nazwiska w obsadzie. Znalazło się w nim także miejsce dla bardziej doświadczonych artystów – Gabriela Muskała („7 uczuć”) i Mirosław Zbrojewicz („Chłopaki nie płaczą”).