Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

W nowym Nieśmiertelnym powróci Connor MacLeod

Minęło już 17 lat, odkąd Connor MacLeod dobył miecza jako „Nieśmiertelny”, a teraz prawdopodobnie sprawdzi swoje siły przeciwko młodszym i nowszym nieśmiertelnym w odświeżonej wersji zawiłego fantasy. W rolę bohatera wcielił się Christopher Lambert.

Chad Stahelski, reżyser nowego filmu który jak dotąd całkowicie poświęcił się „Johnowi Wickowi”, zapowiedział, że w produkcji pojawi się sam Connor MacLeod. Connor to niekwestionowany bohater pierwszego filmu z 1986 roku i podczas gdy produkcja była hitem, jej kolejne, serialowe wersje okazały się fiaskiem.

Obietnica Stahelskiego generuje pytanie, w jaki sposób reżyser zechce przywrócić postać. Christopher Lambert będzie obchodził niedługo swoje 60. urodziny, więc będzie musiał przejść przez podobne zabiegi CGI co Michael Douglas i Robert Downey Jr. w “Ant-Manie” i “Kapitanie Ameryce: Wojna Bohaterów”.

Jest także możliwość, że Stahelski mówił o ponownym pojawieniu się MacLeoda jako postaci, a nie kreacji aktorskiej Lamberta, który dodatkowo nie pojawił się na liście aktorów biorących udział w remake’u, ujawnionej na IMDB. Istnieje szansa, że rolę dostanie zupełnie inny, młodszy aktor.

Stahelski wyraził swoją ekscytację decyzją dotyczącą pojawienia się postaci:

Tak, Connor MacLeod powróci. W chwili obecnej pracujemy nad tym projektem. Kiedy dołączyłem do ekipy istniał już pewien pomysł, ja wniosłem swój, a teraz staramy się wyciągnąć z nich to, co najlepsze, przelać to na papier i następnie urzeczywistnić.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu z 1986 roku: