Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

W nowym Spider-Manie zobaczymy Kapitana Amerykę i Iron Mana? [plotka]

Z wywiadami bywa tak, że wystarczy jedno słowo za dużo a dziennikarze sami dopowiedzą sobie resztę. Tak było w przypadku rozmowy Roberta Downeya Jr. i Chrisa Evansa w poniedziałkowym programie “Jimmy Kimmel Live”.

W trakcie programu Evans zaczął narzekać, że nie lubi Atlanty, bo jest tam bardzo gorąco. W tym momencie Downey przypomniał mu, że wkrótce wspólnie znowu zaczynają tam zdjęcia. Dziennikarze szybko spojrzeli na rozpiskę planów MCU na najbliższy czas. Z produkcji, których miejsca kręcenia podano, jedynie druga część “Strażników Galaktyki” powstaje w Atlancie. James Gunn wielokrotnie jednak podkreślał, że nie zamierza wprowadzać tych bohaterów do swojego filmu, dlatego “Strażników Galaktyki vol. 2” niemal od razu skreślono z listy podejrzanych.

Najbardziej prawdopodobnym tytułem okazuje się być kolejna część przygód Spider-Mana. W jednym z wywiadów aktor Tom Holland powiedział, że  część zdjęć powstanie właśnie w Atlancie.  Umowa Marvela z Sony pozwala na to, by bohaterowie MCU pojawiali się w filmach o Spider-Manie i na odwrót. Przypomnijmy, że nowy “Spider-Man” ma pokazać Petera Parkera jeszcze przed tym, jak stał się superbohaterem. Czyżby Iron Man i Kapitan Ameryka mieliby wystąpić w roli mentorów początkującego superbohatera?

Oczywiście, znając Downeya i Evansa ta rozmowa mogła być tylko żartobliwą prowokacją. Trzeba jednak przyznać, że dzięki niej o nowym “Spider-Manie”, który do kin wchodzi w połowie 2017 roku, znów zrobiło się głośno.