Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

W X-Men: Dark Phoenix zobaczymy śmierć kluczowego bohatera?

Choć prace na planie „X-Men: Dark Phoenix” skończyły się w zeszłym miesiącu, jednak do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych materiałów promujących widowisko. Jednak w sieci zaczynają się pojawiać pogłoski dotyczące fabuły filmu.

W mediach przewijają się sprzeczne informacje dotyczące tego, kogo i w jaki sposób „uśmiercili” twórcy „X-Men: Dark Phoenix”. Wydaje się całkiem prawdopodobne, w filmie że zobaczymy śmierć jednej z kluczowych postaci franczyzy. Fani spekulują kto straci życie podczas całkowitej przemiany Jean Grey w postać Dark Phoenix: Professor X, Magneto, Mystique lub Bestia. Niektórzy są zdania, że śmierć jednej z głównych postaci ma związek z aktorami, którzy nie chcą dłużej być częścią Kinowego Uniwersum X-Men.

Film wyreżyserował Simon Kinberg, który jest również twórcą scenariusza do „X-Men: The Dark Phoenix”, a wśród obsady pojawia się m.in. Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Tye Sheridan, Sophie Turner, Alexandra Shipp, Even Peters i Kodi Smit-McPhee.

Premiera „X-Men: Dark Phoenix” zaplanowana jest na 2 listopada 2018 roku.