Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wakacyjne przygody Thora i Hulka

 

Marvel nigdy nie stronił od prezentowania komedii w swoich filmach, nawet jeżeli chodzi o poważne produkcje takie jak „Civil War”. Jednakże wszystko wskazuje na to, że najnowsze dzieło Taika Waititi, czyli „Thor: Ragnarok” będzie komiczny na nieco innym poziomie. Najnowsze wideo promocyjne pokazuje, jak Thor i Hulk spędzili lato… To zdecydowanie jedna z zabawniejszych rzeczy wywodzących się z MCU.

Materiał ten został zaprezentowany już podczas tegorocznego Comic-Con w San Diego, ale teraz Marvel zdecydował się pokazać go większej publice. Klip pokazuje Thora wiodącego normalne życie z nieco przerośniętym facetem o imieniu Daryl. Po ratowaniu świata stwierdził, że teraz należy mu się trochę czasu tylko dla siebie. Thor i Daryl tym razem stawiają czoła problemom dnia codziennego.

Czyżby tak wyglądała praca Thora i Hulka podczas wydarzeń rozgrywających się w „Civil War”? Mimo wszystko pozwala nam to wnioskować o potencjalnej przyszłości MCU – nie był to zwyczajny relaks w Australii. Oboje poszukiwali również tak zwanych Infinity Stones.

„Thor: Ragnarok” wchodzi na ekrany kin 3 listopada 2017 roku.