Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Warner Bros. chętnie przygarnie Jamesa Gunna?

Zwolnienie Jamesa Gunna przez Disneya jest nadal gorącym tematem w Hollywood. Tymczasem okazuje się, że sytuacja ta zapewniła nowe możliwości rozwoju kariery reżysera. Zainteresowanie pozyskaniem twórcy wyraziła wytwórnia m.in. Warner Bros., która mogłaby powierzyć mu któreś z widowisk DCEU!

Niestety, choć najprawdopodobniej James Gunn już nie będzie pracować nad 3. częścią „Strażników Galaktyki”, to nie musi się zbytnio martwić o pracę. Nie brakuje wytwórni zainteresowanych filmowcem – Gunn będzie mógł wybierać w ofertach pracy! Niewątpliwie najbardziej interesującym rozwiązaniem byłoby porzucenie przez twórcę Marvela i nakręcenie któregoś z planowanych widowisk konkurencji – dla DC Comics i Warner Bros!

W mediach pojawiła się jednak interesująca plotka: podobno Gunn, choć odsunięty od „Guardians of the Galaxy vol. 3”, to może wyreżyserować dla Marvela inny film! Oficjalna i nieodwołalna decyzja na temat współpracy filmowca z Disneyem jeszcze nie zapadła – wciąż trwają negocjacje i rozmowy na temat przyszłości Gunna w rodzinie Marvela.