Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wesley Snipes powróci na ekrany kin jako Blade?

W jednej z rozmów z Comic Book Resources Wesley Snipes odniósł się do plotek o jego ewentualnym powrocie na ekrany jako Blade. Aktor przyznał, że takie rozmowy z Marvelem się odbyły, ale na razie nie może powiedzieć nic więcej. Dodał jednak, że ma dla fanów dobrą wiadomość – sam pracuje właśnie nad nową postacią, która mogłaby iść ramię w ramię z Blade’em. Nie wiadomo jednak, czy mówił o postaci tworzonej od podstaw.

„Blade. Wieczny łowca” opowiadał o chłopcu, który urodził się jako istota łącząca w sobie zarówno ludzkie, jak i wampirze cechy. Bohater postanawia służyć ludziom i walczyć z wampirami, a jego opiekunem i mentorem zostaje stary uczony, mistrz tajemnej wiedzy.

Wesley Snipes nie ukrywa, że chciałby wrócić do roli Blade’a – zagrał dotychczas w trzech częściach historii o pogromcy wampirów. Niestety dotychczas nie udało mu się powrócić do tej roli, gdyż miał konflikt z dawnymi producentami serii. Kilka lat temu mówiono nawet o reboocie historii w formie prequelu, bez udziału Snipesa, ale ze względu na brak funduszy reboot nie powstał.