Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Widowiskowa zapowiedź Sicario 2: Soldado

 

Twórcy podzielili się z fanami nowym zwiastunem „Soldado”, sequela „Sicario”. W rolach głównych powracają Josh Brolin i Benicio del Toro.

Obok nich w obsadzie produkcji pojawią się Isabela Moner, Jeffrey Donovan, Catherine Keener, David Castaneda, Jackamoe Buzzell,Howard Ferguson Jr., Manuel Garcia-Rulfo, Ian Bohen oraz Bruno Bichir. Reżyserią „Soldado” zajął się Stefano Sollima („Suburra”, „Gomorra”) na podstawie scenariusza przygotowanego przez twórcę pierwszego filmu, Taylora Sheridana.

Oficjalny opis i zwiastun produkcji prezentujemy poniżej:

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.

To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

Sicario 2 Soldado p1

 

Sicario 2 Soldado p2