Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Widowiskowe sceny z Mission: Impossible 7

Ekipa najnowszej części „Mission: Impossible” pracuje na planie w Norwegii. Od kilku dni czekała na idealne warunki pogodowe do nakręcenia widowiskowej sceny skoku motocyklem z rampy wybudowanej na skraju góry Helsetkopen (1246 m n.p.m.)! Zobaczcie wyczyn kaskaderski Toma Cruise’a w poniższym wideo.

Aktor zdecydował się nakręcić scenę bez pomocy kaskadera. Sam wjechał rozpędzonym motocyklem po rampie, a następnie wzbił się w powietrze i otworzył spadochron, by bezpieczne wylądować.

Reżyser i scenarzysta filmu – Christopher McQuarrie zapowiada, że w „Mission: Impossible 7” znajdą się trzy spektakularne sceny. Wcześniej ekipa kręciła zdjęcia do widowiska na planach w Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Co znajdzie się w pozostałych dwóch sekwencjach? Tego dowiemy się w listopadzie przyszłego roku, kiedy „Mission: Impossible 7” wjedzie do kin.

W obsadzie obok Cruise’a pojawią się też Rebecca Ferguson, Pom Klementieff, Hayley Atwell, Gregory Sanon, Ving Rhames, Simon Pegg, Sean Harris, Henry Czerny, Nico Toffoli i Alec Baldwin.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Action… #MI7 Day 1

Post udostępniony przez Christopher McQuarrie (@christophermcquarrie)