Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wielbiciele lat 80” – możecie wesprzeć produkcję Commando Ninja

 

Na Kickstarter.com wystartowała kolejna ciekawa kampania, tym razem związana z komedią akcji przypominającą nieco lata 80., „Commando Ninja”, napisaną i wyreżyserowaną przez Benjamina Combesa. Historia opowiada o weteranie Wietnamskich Zielonych Beretów, którego córka została porwana przez sekretną Organizację Ninja, dowodzoną przez dyktatora Ameryki Środkowej, który chce stworzyć nowy porządek świata…

Osoba odpowiedzialna za utworzenie kampanii zaczęła ten projekt 1,5 roku temu, wykorzystała swoje oszczędności i już ma materiał na stworzenie 45 minut filmu. Jednak potrzeba więcej funduszy, by stworzyć produkcję. Pojawia się tutaj wiele miejsc akcji: Los Angeles z lat 80., góry Kanady, wojna wietnamska, trochę z apokalipsy… Nad soundtrackiem pracują tacy artyści jak Cobra Copter, Flash Arnold i OGRE, a także Thomas Cappeau.

Główny bohater ma na imię John, jest świetnie wyszkolonym komandosem i ninja. Po latach aresztu, porzuceniu przez żonę, zapomnieniu przez Amerykę, stracił wiarę i żyje samotnie w górach Kanady. Kolejny bohater to Hopkins. Dołączył do armii w wieku 16 lat, pochodzi z Texasu i jest tym typem człowieka, na którego zawsze można liczyć. Podczas służby w Wietnamie stracił ramię i ma cybernetyczną rękę. Pułkownik Kinsky to syn byłego oficera SS, który pragnie rządzić Ameryką i wprowadzić nowy porządek świata dzięki swojej armii ninja.

comando 1

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie projektu: kickstarter.com