Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wielkanocny zwiastun Secret Life of Pets

 

Illumination Entertainment i Universal Pictures zaprezentowały najnowszy, wielkanocny spot „Sekretnego życia zwierzaków domowych”. Animacja trafi do polskich kin 23 września.

Właściciele zwierzaków z pewnością zdają sobie sprawę, że ulubieńcy pozbawieni nadzoru co nieco zbroją. Produkcja „The Secret Life of Pets” przedstawi nam właśnie tę stronę życia naszych ulubieńców – co porabiają zwierzaki, gdy właściciele ich nie widzą?

Film „Sekretne życie zwierzaków domowych” w reżyserii Chrisa Renauda i Yarrow Cheney’a – twórców ”Jak ukraść Księżyc” oraz kultowych „Minionków”, zadebiutuje w kinach na początku tegorocznych wakacji. A do tego czasu możemy spodziewać się jeszcze wielu zabawnych trailerów i spotów. Scenariuszem zajęli się Cinco Paul i Ken Daurio, którzy również pracowali przy przygodach żółtych stworków. Możemy więc spodziewać się mnóstwa dobrej rozrywki i humoru.

Premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest a 8 lipca 2016 roku, natomiast w polskich kinach widowisko zobaczymy 23 września 2016 roku.