Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wiemy kiedy rozpoczną się prace nad Infinity War

Okazuje się, że wcześniejsze doniesienia medialne o tym, że prace na planie „Avengers: Infinity War” już ruszyły, były mylne. Pierwszy klaps na planie superprodukcji dopiero przed nami.

Prace na planie „Avengers: Infinity War” rozpoczną się oficjalnie 23 stycznia 2017 roku. Zdjęcia będą kręcone w Londynie i Atlancie. „Infinity War” będzie kręcone razem z czwartym filmem o Avengersach, który jednak nie ma póki co ustalonego tytułu. O fabule obu projektów wciąż niewiele wiadomo.

Obydwa filmy będą reżyserować bracia Anthony i Joe Russo, natomiast scenarzystami są Christopher Markus i Stephen McFeely. „Avengers: Infinity War” ma się pojawić w kinach 26 kwietnia 2018 roku, a kolejna część w maju 2019.

W obsadzie „Avengers: Infinity War” znaleźli się Josh Brolin (Thanos), Benedict Cumberbatch (Dr. Stephen Strange), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff / Scarlet Witch), Sebastian Stan (Bucky Barnes / Zimowy Żołnierz), Chris Pratt (Peter Quill / Star Lord), Zoe Saldana (Gamora), Dave Bautista (Drax), Vin Diesel (Groot), Bradley Cooper (Rocket).