Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wiemy kiedy rozpoczną się zdjęcia do Suicide Squad 2

W ślad za wczorajszą informacją o produkcjach z DCEU, które z pewnością zobaczymy na wielkim ekranie, dziś dowiedzieliśmy się kiedy wystartują prace na planie „Legionu samobójców 2”.

Opóźnienia w produkcji kontynuacji kinowych przygód „Legionu Samobójców” wynikły m.in. z wcześniejszych zobowiązań, których w swoich kontraktach podjęła się gwiazda filmu, Will Smith. Aktor przed pracą na planie komiksowego widowiska wystąpi bowiem w dwóch innych filmach: „Aladynie” Guya Ritchiego oraz „Gemini Man” Anga Lee.

Tym samym prace na planie „Suicide Squad 2” mają rozpocząć się dopiero w październiku 2018 i jest to oficjalnie potwierdzony termin. „Legion samobójców 2” będzie więc trzecim – po „Shazam!” i „Wonder Woman 2” – filmem z DCEU, którego produkcja rozpocznie się w przyszłym roku.

Na razie fabuła produkcji jest utrzymywana w tajemnicy, ale w mediach pojawiły się już pierwsze pogłoski, jakoby tytułowa ekipa miała się zmierzyć z przerażającą bronią masowego zniszczenia, którą będzie Black Adam sportretowany przez Dwayne’a Johnsona.