Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wiemy kiedy zadebiutuje zwiastun Blade Runner 2049

Ridley Scott, producent „Blade Runner 2049”, ogłosił kiedy możemy spodziewać się drugiej zapowiedzi widowiska. Na zwiastun poczekamy jeszcze trzy tygodnie, ale już dziś, na osłodę oczekiwania, możemy zobaczyć nowe zdjęcie promocyjne.

Warner Bros. Pictures oraz Alcon Entertainment zdecydowały, że zwiastun „Blade Runner 2049” będzie emitowany przed seansami „Obcy: Przymierze”. Te informacje pochodzą od Ridley’a Scotta, który zdradził je w wywiadzie z AP. „Obcy: Przymierze” wchodzi do kin 19 maja, więc na nowy trailer „Blade Runner 2049” poczekamy właśnie trzy tygodnie.

„Blade Runner 2049” to kontynuacja kultowego „Łowcy androidów” z Harrisonem Fordem. Oryginalny film oparty był na powieści „Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?” autorstwa Philipa Dicka. W sequelu postać, w którą wciela się Ryan Gosling poszukuje dawnego łowcy, Ricka Deckarda (Ford), który był zaginiony przez ostatnich 30 lat.

Produkcja trafi do kin 6 października. W pozostałych rolach wystąpią Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista oraz Jared Leto.

Poniżej możecie zobaczyć fotografię promocyjną z filmu, znajdują się na niej Ryan Gosling w roli łowcy androidów, niejakiego K oraz tajemnicza postać grana przez Anę de Armas.

blade runner 2049 cast