Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wiemy kogo zagra Grace Fulton w Shazam!

Aktorka dostała angaż w komiksowym widowisku DC „Shazam!” już wcześniej, ale dopiero teraz twórcy zdradzili, kogo sportretuje. Zobaczcie jakie zdjęcie zamieściła na swoim Instagramie.

Grace Fulton zapozowała na zdjęciu z kopią komiksu “Shazam!” (Nr 7 z 1973 roku), a reżyser filmu David F. Sandberg („Lights Out”, Annabelle 2″) zapowiedział, że Fulton pojawi się na ekranie w roli Mary Batson, lepiej znanej jako Mary Marvel, siostry tytułowego bohatera, która włada podobnymi co on mocami.

Shazam to alter ego Billy’ego Batsona, młodego chłopaka, który potrafi przemienić się w dorosłego superbohatera poprzez okrzyk „Shazam!”. Jego moce pochodzą od starożytnego czarodzieja o imieniu Shazam. W roli Billy’ego wystąpi Asher Angel („Andi Mack”). Wystąpi on obok Zachary’egp Levi, który wcieli się w tytułowego superbohatera.

Scenariusz „Shazam!” napisze Darren Lemke („Jack: pogromca olbrzymów”), a funkcję producenta będzie pełnić Peter Safran („Obecność”). Reżyseruje David F. Sandberg („Lights Out”, Annabelle 2″). Premiera „Shazam” jest zapowiedziana na 5 kwietnia 2019 roku.