Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wiemy kto będzie głównym złoczyńcą w Man of Steel 2?

Ostrzeżenie dla osób unikających spoilerów! Poniższe informacje nie pochodzą z oficjalnego źródła, jednak można je traktować jako całkiem prawdopodobne przypuszczenia odnośnie tożsamości czarnego charakteru w „Man of Steel 2”.

Jeden z użytkowników Reddita podzielił się z czytelnikami informacjami na temat planowanych filmów DCEU. W drugiej części przygód „Człowieka ze stali”, Superman miałby zmierzyć się z nikim innym, jak z Black Adamem!

Z jego słów wynika, że Warner Bros. zrezygnowało z filmu „Shazam” i wprowadzi Black Adama (Dwayne Johnson) jako głównego złoczyńcę w „Man of Steel 2”. Podobno scenariusz „Shazam” nie przypadł wytwórni do gustu, a studio nie chce rezygnować zarówno z postaci Billy’ego Batsona aka Shazam, jak i z Black Adama. Szuka możliwości przeniesienia ich do innego filmu z DCEU.

Na stanowisko reżysera „Man of Steel 2” jest ponoć brany pod uwagę Matthew Vaughn („Kingsman: Tajne służby”, „X-Men: Pierwsza klasa”, „Gwiezdny pył”), ale to jeszcze nic pewnego.

Chociaż powyższe informacje są oczywiście jedynie pogłoskami, to w każdej plotce tkwi ziarno prawdy. Pojawiły się jednak głosy, że te rewelacje nie mogą mieć jakiegokolwiek pokrycia i wątpliwe jest by Warner Bros. pozbawiła Johnsona własnego filmu. Zwłaszcza, że w lutym wytwórnia rozpoczęła negocjacje w sprawie stanowiska reżysera „Shazam” z Davidem F. Sandbergiem i nie uległ zmianie termin premiery widowiska (4 kwiecień 2019).

 superman black adam shazam