Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wieści o Blade Runner 2049

 

Na ComicConie jedna z gwiazd filmu, Ryan Gosling, zaprezentował szczęśliwcom kilka scen z widowiska w reżyserii Denisa Villeneuve. Portal Variety podzielił się ich opisem, który możecie przeczytać poniżej.

Do premiery sequela „Łowcy Androidów” pozostało jeszcze trochę czasu. Film „Blade Runner 2049” wejdzie do kin na początku października. Na ComicConie w Los Angeles odbył się natomiast rozszerzony pokaz scen z widowiska, który zachwycił publiczność:

Ryan Gosling zaprezentował widowni oszałamiającą, apokaliptyczną wizję Las Vegas i Los Angeles: zaśnieżone i targane burzami piaskowymi krajobrazy, pełne zapierających dech w piersiach androidów, a wszystko to powstało w Budapeszcie. Przedstawił również nowe sceny z udziałem Ricka Deckarda sportretowanego przez Harrisona Forda, a także z Oficerem K, w którego się wciela. Nie zabrakło też przerażającego Jareda Leto, który gra producenta Replikantów w fabryce swojego ojca. W jednej ze scen mogliśmy zobaczyć, jak namiętnie kocha się on z androidem, zanurzony w zbiorniku z czymś przypominającym płyn owodniowy. – opisuje pokaz Variety.

Portal przyniósł również dobrą wiadomość dla wielbicieli tradycyjnych efektów specjalnych, o których wspomniał Ryan Gosling:

Każda z lokacji była prawdziwa, a plan zdjęciowy istniał w rzeczywistości i był pełnoprawnym, funkcjonującym i żyjącym światem. – zapowiedział aktor.

Produkcja trafi do kin 6 października. W pozostałych rolach wystąpią Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista oraz Jared Leto.

Poniżej dla przypomnienia pierwszy oficjalny zwiastun „Blade Runner 2049”: