Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wieści o produkcjach z 4. Fazy MCU

Eternals, Czarna Wdowa, WandaVision, Falcon i Zimowy Żołnierz: podczas brazylijskiego konwentu CCXP odbywającego się w São Paulo, Marvel zdradził fanom kilka informacji związanych z nadchodzącymi produkcjami.


Goście CCXP mieli okazję zobaczyć kilka materiałów z zapowiedzianych produkcji MCU i seriali zmierzających na Disney+. Oprócz nowego plakatu „Black Widow”, pokazano dwa oficjalne kadry z serialu „The Falcon and The Winter Soldier”, gdzie główne role zagrają znani fanom MCU Anthony Mackie i Sebastian Stan.

W dalszej części panelu Kevin Feige potwierdził również, że właśnie podczas „WandaVision” Wanda w końcu przejdzie pełna metamorfozę w Scarlet Witch. Dodatkowo pokazano pierwsze oficjalne zdjęcie z tego serialu.

Prezes Marvel Studios opowiadał CCXP także o nadchodzącym widowisku „Eternals” (premiera 6 listopada 2020). Jego akcja będzie się rozgrywać na przestrzeni 7 tysięcy lat. Jak utrzymuje portal Collider, podczas konwentu odbył się pokaz pierwszego, surowego materiału wideo z „Eternals”. Był to fragment przygotowany specjalnie dla uczestników konwentu, jednak prędzej czy później materiał z pewnością pojawi się w sieci.

Wszystkie grafiki z CCXP możecie zobaczyć poniżej: