Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wieści z planu Spider-Man 3: czy Daredevil powróci?


W sieci zaprezentowano porcję zdjęć z planu produkcji „Spider-Man 3” z Tomem Hollandem w tytułowej roli. W kontekście tej produkcji pojawiły się interesujące plotki, dotyczące obecności Charlie’go Coxa jako Daredevila!

Na zdjęciach możemy zobaczyć Pajączka w tym samym stroju, jaki miał w filmie „Daleko od domu”. Co ciekawe, oprócz Toma Hollanda na kilku zdjęciach fotografowie złapali jego brata, Harry’ego Hollanda. Nie wiadomo jaką i czy w ogóle Harry odegra jakąś rolę w widowisku. Zdjęcia udostępnił portal JustJared:

Natomiast źródłem ciekawych i niepotwierdzonych informacji jest serwis ComicBook, który utrzymuje, że w 3. części przygód Spidre-Mana zobaczymy Daredevila. W tej roli ma powrócić nikt inny, jak Charlie Cox! Strona utrzymuje, że aktor gościł już na planie widowiska i nakręcił wszystkie swoje sceny.

Ani Marvel, ani Son, podobnie i aktor nie potwierdzili tych rewelacji. Nie wiemy czy Cox powróci jako Matt Murdock czy może zobaczymy go stroju Daredevila, znanym z serialu Netflixa. Czy gościnna rola będzie wprowadzeniem Daredevila do MCU? Mamy nadzieję, że tak!