Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wieści z pokazu promocyjnego Infinity War na D23 Expo

 

Garść szczęśliwców mogła zobaczyć na targach pierwszą zapowiedź wyczekiwanego widowiska MCU, „Avengers: Infinity War”. Dla nas pozostały jedynie relacje świadków, które jednak napawają optymizmem.

Oto nieoficjalny opis zwiastuna zaprezentowanego na D23 Expo:

Na początku pokazano nowy statek Strażników Galaktyki, który został czymś uderzony. Okazuje się, że to Thor, mający fryzurę jak na zapowiedziach „Ragnaroku”. Asgardczyk jest nieprzytomny, a kiedy Strażnicy go cudzą, zdezorientowany pyta kim są i mówi, że dzieje się coś naprawdę złego.
Kolejna sekwencja przenosi nas na ulice zasłane martwymi ludźmi. Loki dzierży Kosmiczną Kostkę. Pojawił się Peter Parker w autobusie, Star-Lord i Gamora. Wszyscy są zdesperowani.
Spider-Man został ukazany w nowym kostiumie, brodatego Kapitana Amerykę, Thanosa ściskającego głowę Thora i dzierżącego Rękawicę Nieskończoności.

Materiał z panelu „Avengers: Infinity War” na D23 Expo, podobnie jak nowy plakat widowiska, możecie zobaczyć poniżej, jednak nie ujęto w nim opisanego powyżej zwiastuna.

thanos infini war

Na targach zaprezentowano Rękawicę Nieskończoności, jak również oficjalne figurki członków Black Order, na których znaleźli się: Corvus Glaive, Black Swan, Ebony Maw, Proxima Midnight oraz Black Dwarf.