Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Więzień Labiryntu: Próby ognia z kolejnym klipem

Premiera drugiej części ekranizacji bestsellerowej trylogii dla młodzieży autorstwa Jamesa Dashnera pt. „Więzień Labiryntu” już 18 września w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem studio 20th Century Fox opublikowało nowy spot z produkcji.

Sequel – „Więzień labiryntu: Próby ognia” przedstawia dalsze losy grupy młodych bohaterów w starciu z tajemniczą organizacją DRESZCZ. Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem kłopotów, tragedii i śmierci Streferów, powrotem do normalnego życia. Tak się jednak nie stało… Okazało się, że sytuacja może stać się jeszcze gorsza i bardziej niebezpieczna. Streferów czekają bowiem Próby Ognia. W tym filmie zobaczymy jak Thomas z przyjaciółmi stawi czoła największemu dotychczas wyzwaniu, by przeżyć i odkryć tajemnice DRESZCZ-u . Będą musieli przemierzyć dotkniętą kataklizmem pustynną Ziemię i pokonać przeszkody, na które przygotowywał ich Labirynt.

W obsadzie ponownie zobaczymy Dylana O’Briena, Kayę Scodelario, Thomasa Brodie-Sangstera, Giancarlo Esposito, Aidana Gillena, Barry’ego Peppera, Lili Taylor oraz Patricię Clarkson.