Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Will Smith, Joel Edgerton oraz Noomi Rapace stają do walki w finałowym zwiastunie wybuchowego filmu akcji Netflixa – Bright!

 

Premiera filmu już jutro! W zwiastunie można usłyszeć najnowszy singiel Camili Cabello – „Crown” z oficjalnej ścieżki dźwiękowej filmu BRIGHT: THE ALBUM.

Will Smith i Joel Edgerton zmierzą się ze złem na ulicach Los Angeles w najbardziej oczekiwanym filmie Netfliksa tego roku – Bright. Nowy film akcji Davida Ayera, reżysera takich przebojów kasowych jak „Legion samobójców” czy “Dzień próby”, opowiada historię dwóch oficerów oddziału policji z LA. Ward (w tej roli Smith) i Edgerton (Jakoby) walczą z orkami, wróżkami i blondwłosą elfijką Leilą (Noomi Rapace), żeby uchronić świat przed zagładą. Ten wyjątkowo niezgrany duet musi pokonać dzielące ich różnice i wspólnie obronić miasto przed złowrogimi siłami ciemności.

W zwiastunie można przedpremierowo usłyszeć najnowszy singiel laureatki nagrody Billboard Women in Music 2017 w kategorii Odkrycie roku – Camili Cabello i duetu Grey pt. Crown. Znalazł się on na kompilacji Bright: The Album, która jest już dostępna w sprzedaży. Album został wyprodukowany przez Atlantic Records i Davida Ayera, odpowiedzialnych także za niezwykle popularny soundtrack Suicide Squad: The Album. Najnowsze informacje na temat tego wydawnictwa dostępne są na stronie https://ad.gt/bright.

Premiera „Bright” już jutro 22 grudnia w serwisie Netflix.

bright p1

Źródło: informacja prasowa