Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Willem Dafoe na grafikach koncepcyjnych Aquamana

W sieci pojawiły się nowe materiały promujące widowisko DCEU „Aquaman”. W tym filmie zadebiutuje m.in. Willem Dafoe, który sportretuje postać Nuidisa Vulko – mieszkańca Atlantydy oraz mentora tytułowego bohatera. Zobaczcie jak Dafoe wyrusza na wojnę na grzbiecie zmilitaryzowanego rekina!

aquaman 1 vulko

Oficjalny opis produkcji:

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Nam na premierę przyjdzie jeszcze trochę poczekać – „Aquaman” wejdzie do kin 21 grudnia 2018 roku. W roli głównej, Arthura Curry’ego aka Aquamana, pojawi się oczywiście Jason Momoa, jego rodziców zagrają Temuera Morrison (Thomas Curry) i Nicole Kidman (Atlanna), a jego ukochaną, Merę zagra Amber Heard. W filmie pojawią się także Willem Dafoe (Nuidis Vulko),Dolph Lundgren (król Nereus), Patrick Wilson (Orm /Ocean Master), a złoczyńcę i wroga Aquamana, Black Mantę, zagra Yahya Abdul-Mateen II.

Przeciwnik Aquamana – Orm /Ocean Master (Patrick Wilson) dosiądzie natomiast dziwną hybrydę, łączącą w sobie cechy rekina i krokodyla:

aquaman 2