Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wonder Woman w Lidze Sprawiedliwości

Reżyser nadchodzącego widowiska z uniwersum DC, Zack Snyder, podzielił się z fanami nową fotografią Gal Gadot w roli Wonder Woman. Zobaczcie zdjęcie poniżej!

Premierę „Liga Sprawiedliwości” zaplanowano na 17 listopada 2017 roku. Na ekranie w „Justice League” zobaczymy razem Batmana, Cyborga, Aquamana, Wonder Woman i Flasha, a wśród obsady oczywiście nie mogło zabraknąć Bena Afflecka, Jasona Momoa, Gal Gadot, Ezry Millera, Henry’ego Cavilla, Amy Adams czy Jeremy’ego Ironsa. Najnowsze zdjęcie Wonder Woman (Gal Gadot) prezentujemy Wam poniżej:

Wonder Woman JL 1

Oficjalny opis produkcji:

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.