Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wonder Woman w nowej zapowiedzi

 

W sieci udostępniono nowy międzynarodowy zwiastun solowego widowiska superbohaterki z uniwersum DC Comics, „Wonder Woman”. Produkcja zadebiutuje w kinach już za kilka miesięcy, a tymczasem pozostaje nam wyczekiwać kolejnych materiałów promocyjnych od twórców.

Produkcja „Wonder Woman” z Gal Gadot w roli głównej, pojawi się w kinach w czerwcu. Zaprezentuje ona historię Diany, księżniczki Amazonek, którą była Wonder Woman zanim stała się sueprbohaterką. Diana dorastała na Themyscirze, rajskiej wyspie plemienia Amazonek, aż któregoś dnia amerykański pilot rozbił się na wybrzeżach i opowiedział o konflikcie panującym na świecie. Diana porzuciła wówczas swój dom, przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. Walcząc w wojnie odkryła swoje prawdziwe przeznaczenie.

W filmie obok Gal Gadot w roli głównej, zobaczymy także Chrisa Pine’a w roli Steve’a Trebora, Robin Wright wcieli się w Generał Antiope, Connie Nielsen pojawi się jako Królowa Hippolyta, Lucy Davis jako Etta Candy, a wśród pozostałych członków obsady można wyróżnić Danny Huston, Davida Thewlisa, Ewen Bremner i Elenę Anayę.

Reżyserią „Wonder Woman” zajęła się Patty Jenkins na podstawie scenariusza przygotowanego przez Allana Heinberga i Geoffa Johnsa.

Światowa premiera została zapowiedziana na 1 czerwca, a w polskich kinach film zadebiutuje 2 czerwca.