Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wonder Woman w rosyjskim zwiastunie

 

W sieci pojawiła się rosyjskojęzyczna zapowiedź solowego widowiska superbohaterki z uniwersum DC Comics – Wonder Woman. Produkcja zadebiutuje w kinach za pół roku.

Produkcja „Wonder Woman” z Gal Gadot w roli głównej, pojawi się w kinach w czerwcu. Zaprezentuje ona historię Diany, księżniczki Amazonek, którą była Wonder Woman zanim stała się sueprbohaterką. Dorastała na rajskiej wyspie w otoczeniu samych kobiet, aż któregoś dnia amerykański pilot rozbił się na wybrzeżach Themysciry i opowiedział o konflikcie panującym na świecie. Diana porzuciła swój dom, przekonana, że może zatrzymać zagrożenie. Walcząc w wojnie odkryła swoje prawdziwe przeznaczenie.

W filmie obok Gal Gadot w roli głównej, zobaczymy także Chrisa Pine’a w roli Steve’a Trebora, Robin Wright wcieli się w Generał Antiope, Connie Nielsen pojawi się jako Królowa Hippolyta, Lucy Davis jako Etta Candy, a wśród pozostałych członków obsady można wyróżnić Danny Huston, Davida Thewlisa, Ewen Bremner i Elenę Anayę.

Reżyserią „Wonder Woman” zajęła się Patty Jenkins na podstawie scenariusza przygotowanego przez Allana Heinberga i Geoffa Johnsa.

Premiera została zapowiedziana na 2 czerwca 2017 roku.