Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Woody Harrelson o pracy na planie Hana Solo

 

Już niedługo na ekrany kin wchodzi kolejny spin-off sagi „Gwiezdne Wojny” – „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. W sieci pojawiła się garść nowych materiałów promujących widowisko, w tym wywiad z twórcami i obsadą filmu.

W obsadzie widowiska znaleźli się Alden Ehrenreich (Han Solo), Woody Harrelson (Garris Shrike), Donald Glover (Lando Calrissian), Emilia Clarke, Paul Bettany, Michael Kenneth Williams, Phoebe Waller-Bridge i Thandie Newton.

Premiera „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” została zaplanowana na 25 maja, jednak światowa premiera widowiska odbędzie się wcześniej, bo 15 maja na 71. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

Woody Harrelson pojawił się ostatnio w programie Jimmy Kimmel Live i powiedział co nieco o pracy z Ehrenreichem, zdecydowanie chwaląc młodą gwiazdę Lucasfilm za jego umiejętności i charyzmę:

Jestem bardzo szczęśliwy widząc Aldena Ehrenreicha w tej roli, bo myślę, że jest świetnym aktorem i niesamowicie charyzmatycznym. Jest Hanem Solo i myślę, że naprawdę go pokochacie.

Poniżej możecie zobaczyć fragment wywiadu, jakiego udzielili Woody Harrelson, Alden Ehrenreich i Ron Howard będąc gośćmi programu Jimmy Kimmel Live oraz dwa nowe spoty.