Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wpadki z planu Suicide Squad

 

Chociaż „Legion Samobójców” został skrytykowany przez część widzów, to jednak i tak przyniósł całkiem niezły zysk. Obecnie film został wydany w wersji Blu-ray i jednym z materiałów dodatkowych jest wideo przedstawiające wpadki z planu. Nawet jeżeli „Suicide Squad” nie przypadł Wam do gustu, to być może w tym przypadku poczujecie się rozbawieni.

Okazuje się, że Will Smith w chwilach, gdy nie wcielał się w poważnego Deadshota, za kulisami często opowiadał żarty. Nawet Jared Leto dołączał się do zabawy. Choć na premierę „Legionu” czekało mnóstwo fanów, którzy wiązali z nim spore nadzieje i się lekko zawiedli, to jednak nie da się zaprzeczyć temu, że wystąpili w nim naprawdę dobrzy aktorzy. Nie tylko Will Smith i Leto, ale również Margot Robbie, która urzekła niejednego widza.

Budżet filmu wyniósł 175 mln dolarów, a zysk w skali światowej to 745 mln dolarów, więc Warner Bros. nie może narzekać. Pomimo dawki krytyki, zgromadzona suma jest naprawdę imponująca. Poniżej możecie obejrzeć wycięte sceny, a jeżeli zastanawiacie się, czy pojawi się „Suicide Squad 2” to póki co ani DC Films, ani Warner Bros. tego oficjalnie nie potwierdzili.