Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wrath of the Titans (Starcie Tytanów 2) – nowy zwiastun

Można już obejrzeć drugi, efektowny zwiastun superprodukcji fantasy inspirowanej grecką mitologią pt. „Wrath of the Titans”, która jest kontynuacją „Starcia Tytanów”. Perseusz wraz ze swoimi ludźmi staje tymrazem do walki z tytanami!

W obsadzie są Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson, Danny Huston, Edgar Ramirez, Bill Nighy, Toby Kebbell i Rosamund Pike.

10 lat po heroicznym pokonaniu Krakena, Perseusz, pół-bóg i syn Zeusa próbuje prowadzić spokojne życie we wiosce rybackiej, będąc samotnym ojcem 10-letniego chłopaka, Heliusa.

W między czasie trwa walka o władzę pomiędzy bogami a tytanami. Osłabieni brakiem wiary ludzkości bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi tytanami i ich przywódcą Kronosem, który jest ojcem Zeusa, Hadesa i Posejdona.

Perseusz nie może ignorować swojego powołania, gdy Hades, razem z Aresem zawarli układ z Kronosem i pojmali Zeusa. Moc tytanów rośnie, gdy Zeus jest uwięziony. Zaczynają siać na ziemi chaos i zniszczenie. Bohaterowi pomaga wojownicza królowa Andromeda, syn Posejdona, Argenor i upadły bóg Hefajstos. Perseusz wyrusza na wyprawę do świata umarłych, aby uratować Zeusa, pokonać tytanów i ocalić ludzkość.

Premiera zaplanowana jest na 30 marca 2012 roku.

 

{youtube}Kmw1nU-0y5o{/youtube}

wrath-of-the-titans-poster