Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wrath of the Titans (Starcie Tytanów 2) – Zwiastun!

Pojawił się pierwszy, efektowny zwiastun superprodukcji fantasy inspirowanej grecką mitologią pt. „Wrath of the Titans”, która jest kontynuacją „Starcia Tytanów”. Perseusz wraz ze swoimi ludźmi staje do walki z tytanami!

W obsadzie są Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson, Danny Huston, Edgar Ramirez, Bill Nighy, Toby Kebbell i Rosamund Pike.

10 lat po heroicznym pokonaniu Krakena, Perseusz, pół-bóg i syn Zeusa próbuje prowadzić spokojne życie we wiosce rybackiej, będąc samotnym ojcem 10-letniego chłopaka, Heliusa.

W między czasie trwa walka o władzę pomiędzy bogami a tytanami. Osłabieni brakiem wiary ludzkości bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi tytanami i ich przywódcą Kronosem, który jest ojcem Zeusa, Hadesa i Posejdona.

Perseusz nie może ignorować swojego powołania, gdy Hades, razem z Aresem zawarli układ z Kronosem i pojmali Zeusa. Moc tytanów rośnie, gdy Zeus jest uwięziony. Zaczynają siać na ziemi chaos i zniszczenie. Bohaterowi pomaga wojownicza królowa Andromeda, syn Posejdona, Argenor i upadły bóg Hefajstos. Perseusz wyrusza na wyprawę do świata umarłych, aby uratować Zeusa, pokonać tytanów i ocalić ludzkość.

Premiera zaplanowana jest na 30 marca 2012 roku.

{youtube}1x_fJp6oJuc{/youtube}