Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wstęp do Heroes Reborn – zadebiutował 1 epizod wprowadzający do historii

W sieci opublikowano właśnie pierwszy odcinek cyfrowego prequela serialu NBC pt. Heroes Reborn. Nosi on podtytuł Dark Matters.

„Heroes Reborn: Dark Matters” jest pierwszym z zapowiedzianej serii mini-odcinków, które mają przedstawić widzom nowych bohaterów i wprowadzić ich w historię, którą zobaczą w „Heroes Reborn” tej jesieni. Ten projekt stanowi pomost pomiędzy oryginalną serią zakończoną w 2010 roku i najnowszą odsoną produkcji. „Heroes Reborn” będzie bowiem bezpośrednią kontynuacją serialu.

Pierwszy sezon „Heroes Reborn” ma liczyć 13 odcinków. Serial zadebiutuje jesienią tego roku, 24 września i będzie emitowany w czwartki o 20:00. Greg Grunberg w projekcie „Heroes Reborn” pojawi się w roli Matta Parkmana tylko w występach gościnnych, ale obok niego zobaczymy pozostałe gwiazdy „Heroes”. Powróci Jack Coleman w roli Noah Benneta, Masi Oka jako Hiro Nakamura oraz Jimmy Jean-Louis w roli Haitańczyka. W obsadzie zobaczymy także Zachary’ego Levi („Chuck”), Robbiego Kaya („Once upon a time”, „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”) oraz Ryana Guzmana („Step Up”, „Chłopak z sąsiedztwa”).

Pierwszy odcinek wprowadzający do „Heroes Reborn” został już udstępniony i prezentujemy go wam poniżej.