Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wszystko co wiemy o produkcjach Marvela

Krótkie podsumowanie tego, czego wiemy od Marvel Studios na temat produkcji o superbohaterach:

1. Wiemy, że Tom Holland będzie grał Spider-Mana, ale wciąż trwają poszukiwania odpowiedniego złoczyńcy. Film pojawi się w 2017 roku.

2. W filmie „Iron Man 3” Ben Kinglsey pojawia się jako Mandaryn. W „Ant-Manie” teoretycznie go nie ma… ale pojawia się tajemnicza postać grana przez Martina Donovana… czy Martin Donovan może być Mandarynem? Kevin Feige uważa, że wszystko jest możliwe…

3. Hulk może pojawić się w filmie „Kapitan Ameryka: Civil War”.

4. Możliwe, że Marvel pojawi się na D23 Expo w sierpniu i dowiemy się więcej o „Civil War” – być może ujrzymy nowe materiały video.

5. „Civil War” będzie filmem ze znakomitą obsadą i bohaterami, ale Feige przyznaje, że fabuła nie powala i jest dosyć prosta.

6. Być może sequel „Ant-mana” pojawi się jeszcze przed rokiem 2019, ale Feige twierdzi, że nie wie tego na pewno. Wszystko zależy od tego, z jakim odbiorem spotka się pierwsza część.

7. Być może któryś z zapowiedzianych filmów będzie dotyczył przeszłości, podobnie jak „Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie”.

8. Bohaterowie Marvela znani z telewizji mogą pojawić się w najnowszych produkcjach filmowych.

9. Jeżeli chodzi o „Strażników Galaktyki 2”, to scenariusz jest już prawie skończony i Feige twierdzi, że pojawia się tam wiele zaskakujących dodatków.

10. Kenneth Branagh nie będzie reżyserował filmu „Thor: Ragnarok”. Trwają poszukiwania reżysera.