Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wyciekł tytułu Avengers 4?

Fabuła kontynuacji „Wojny bez granic” jest jednym z najpilniej strzeżonych sekretów w Hollywood. Marvel pilnuje, by szczegóły na temat produkcji nie pojawiały się w mediach bez autoryzacji studia. Jednak pewnej rzeczy, nawet najlepsze zabezpieczenia nie są w stanie kontrolować – błędu ludzkiego. Możliwe, że operator filmowy zdradził tytuł „Avengers 4”.

Przypominamy, że premiera „Avengers 4” została zaplanowana na 3 maja 2019 roku. Z ostatnich wypowiedzi prezesa Marvel Studios wynika, że dokładny tytuł „Avengers 4” poznamy pod koniec roku, po oficjalnej zapowiedzi widowiska „Captain Marvel”.

Trent Opaloch, który jest operatorem produkcji, przez przypadek prawdopodobnie ujawnił podtytuł „Avengers 4”. Serwis Omega Underground udostępnił materiał dokumentujący dotychczasową pracę twórcy. W spisie filmografii operatora znalazł się szereg produkcji z Kinowego Uniwersum Marvela, w tym następujący: „Avengers: End Game”, który reżyserują bracia Russo. Opaloch szybko zmienił swój wpis, jednak w sieci niczego nie da się do końca usunąć. Poniżej dowód – screen wpisu operatora: