Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Wyciekł fragment filmu Warcraft!

Do sieci wyciekł fragment filmu zaprezentowany na Comic-Conie.

Minęło już 9 lat od chwili ogłoszenia prac nad filmem fantasy opartym na popularnej grze wideo firmy Blizzard Entertainment – „World of Warcraft”. Wielokrotnie zmieniali się scenarzyści, reżyserzy, a data premiery oddalała się coraz bardziej. Obecnie reżyserią produkcji zajmuje się Duncan Jones („Moon”, „Kod nieśmiertelności”) na podstawie scenariusza stworzonego przez siebie we współpracy z Charlesem Leavittem („K-PAX”, „Siódmy syn”).

Kilkuktortnie mieliśmy okazję zobaczyć grafiki koncepcjne i zdjęcia z filmu, a niedawno nawet mieliśmy możliwość lotu nad Stormwind. Jednak na tegorocznym Comic-Conie w San Diego twórcy zaprezentowali garstce fanów materiały filmowe tej wyczekiwanej produkcji. Fragment filmu „Warcraft” został zaprezentowany również osobom biorącym udział w BlizzConie. Reżyser Duncan Jones potwierdził jednak w San Diego, że oficjalnego zwiastuna możemy spodziewać się dopiero w listopadzie.

Dziś do sieci trafiło jednak nagranie 4-minutowego fragment filmu „Warcraft” z Comic-Conu. Jakość nagrania jest niestety słaba, jak to bywa przy takich okazjach. Jednak możemy liczyć, że być może Studio Legendary Pictures ulegnie namowom fanów i podejmie decyzje o wcześniejszej premierze zwiastunu w jakości HD, jak czyniły to inne wytwórnie w przypadku wycieków.

Poniżej prezentujemy wam materiał wideo nagrany na Comic-Conie.