Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

X-Men zawitają w końcu do MCU?

Możliwe, że nareszcie doczekamy się debiutu mutantów w Marvel Cinematic Universe. Serwis We Got This Covered utrzymuje, że dotarł do informacji potwierdzających udział X-Menów w MCU, ale…bez Wolverine’a!

Z doniesień serwisu wynika, że pojawiły się nowe plany na wprowadzenie X-Men do Kinowego Uniwersum Marvela. Spekuluje się, że postać Wolverine’a zostanie odłożona na boczny tor, a uwaga twórców przeniesie się na dotychczas drugoplanowych bohaterów (Storm, Cyklopa i innych). Możliwe, że na początku w ogóle nie zobaczymy Logana na ekranie, a to wszystko przez konieczne dawkowanie obecności tej postaci. Twórcy chcą powoli przyzwyczaić fanów do nowego wcielenia Wolverine’a, którego przez lata grał genialny Hugh Jackman.

We Got This Covered utrzymuje również, że poznał tożsamość pierwszego przeciwnika grupy superbohaterów. Ma być to Nathaniel Essex aka Mr Sinister, oprócz standardowego zestawu zdolności – supersiły i szybkiej regeneracji, posiadający również intelekt geniusza, władający telepatią i kontrolujący materię na poziomie molekularnym. W “Eternals” mamy poznać genezę mutantów. To właśnie Eternals mieliby stworzyć gen X-Menów, który uaktywnił się dopiero po
gigantycznych zmianach i chaosie zapoczątkowanym w wyniku działań Thanosa.