Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Z MCU do DCEU: James Gunn zajmie się Suicide squad 2!

Dziś światowe media obiegła wieść, że James Gunn przyjął ofertę konkurencji i nakręci dla Warner Bros. i DC Comics “Legion Samobójców 2”. A Dave Bautista chce zagrać w tym filmie!

Jak na razie Gunn dostał stanowisko scenarzysty, jednak nie jest wykluczone, że wytwórnia powierzy mu również reżyserię widowiska. Okazuje się, że Warner Bros. dało Gunnowi wolną rękę – film nie będzie sequelem “Legionu samobójców” z 2016 roku. Filmowiec może więc przedstawić nam zupełnie nowy skład ekipy lub, jeśli zdecyduje się działać subtelniej, zmienić relacje między bohaterami. Nie musi trzymać się wydarzeń z filmu Davida Ayera, który oficjalnie wyraził radość z decyzji Warner Bros. o angażu twórcy kinowych przygód “Strażników Galaktyki”.

Chwilę po ogłoszeniu tych wieści, jedna z gwiazd MCU – Dave Bautista, odtwórca roli Draxa Niszczyciela, wyraził swoje zainteresowanie udziałem “Legionie samobójców 2” pod wodzą Gunna.

Tym samym upadły marzenia tej części fanów, którzy wierzyli, że Disney I Gunn dojdą do porozumienia i filmowiec przygotuje 3. część “Strażników Galaktyki”.