Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Z Oceanem nie ma dyskusji

 

Walt Disney Animation Studios zaprezentował w sieci kolejny klip promocyjny swojej nadchodzącej animacji – „Moana” („Vaiana: Skarb oceanu”). Przekonajcie się sami, jak bardzo przekonujący i zdeterminowany jest Ocean w misji nauczenia współpracy pół-boga z Moaną.

W animacji „Vaiana: Skarb oceanu” zobaczymy potężnego półboga Maui, pod którego głos podkłada Dwayne Johnson i oczywiście tytułową Moanę (Auli’i Cravalho). Reżyserią zajęli się Ron Clements i John Musker (znani z „Małej Syrenki”, „Księżniczki i żaby” czy „Aladyna”).

Oficjalny opis fabuły brzmi następująco:

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…

Walt Disney Animation Studios prezentuje film „Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Światowa premiera zaplanowana została na 23 listopada, a w polskich kinach anmacja zagości 25 listopada.