Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Z wizytą na planie Valerian and the City of a Thousand Planets – wideo

 

Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć jedynie promocyjne zdjęcia filmu „Valerian and the City of a Thousand Planets” w reżyserii Luca Bessona. Teraz w końcu możemy zobaczyć Valeriana (Dane DeHaan) i Laureline (Cara Delevinge) w akcji! A to wszystko dzięki nowemu video zza kulis, który pojawił się podczas MTV Movie Awards.

Valerian i Laureline są agentami specjalnymi rządu, który utrzymuje porządek w całym wszechświecie. Valerian odnosi się do swojej partnerki czysto profesjonalnie, ona jednak nie raz wychodzi ku niemu z propozycją romansu. Obszerna przeszłość związana z kobietami oraz tradycyjne wartości sprawiają, że Valerian stale odrzuca Laureline.

Razem wyruszają na misję do międzygalaktycznego miasta Alpha, rozrastającej się metropolii zamieszkiwanej przez różne gatunki ze wszystkich zakątków wszechświata. Siedemnaście milionów mieszkańców Alphy jednoczy się dzięki talentom, technologii i chęci dobrobytu. Jednak nie każdy mieszkaniec planety pragnie tego samego: w rzeczywistości niewidzialne siły potrafią sporo namieszać.

Historia powstaje w oparciu o serię powieści graficznych autorstwa Pierre’a Christina i Jean-Claude Mezieresa. Co ciekawe, w filmie ma zagrać również Rihanna, chociaż nie wiadomo jeszcze, jaką otrzymała rolę.

Premiera 21 lipca 2017 roku.