Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zabawna zapowiedź Shazam od Sandberga

David F. Sandberg, który zajmie się reżyserią kolejnego widowiska z DCEU – „Shazam!”, zamieścił na swoim Instagramie zabawne wideo, które nawiązuje do „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Poniższy materiał jest żartobliwą wersją koszmaru Batmana z „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”. Nie wiemy czy to nawiązanie będzie miało swoje odzwierciedlenie w filmie Sandberga, czy jest to jedynie żart ze strony twórcy, który już wcześniej zapowiedział, że „Shazam!” będzie utrzymany w o wiele lżejszej konwencji niż reszta produkcji DCEU.

Shazam to alter ego Billy’ego Batsona, młodego chłopaka, który potrafi przemienić się w dorosłego superbohatera poprzez okrzyk „Shazam!”. Jego moce pochodzą od starożytnego czarodzieja o imieniu Shazam. W roli Billy’ego wystąpi Asher Angel („Andi Mack”). Wystąpi on obok Zachary’egp Levi, który wcieli się w tytułowego superbohatera.

Scenariusz „Shazam!” napisze Darren Lemke („Jack: pogromca olbrzymów”), a funkcję producenta będzie pełnić Peter Safran („Obecność”). Reżyseruje David F. Sandberg („Lights Out”, Annabelle 2″). Premiera „Shazam” jest zapowiedziana na 5 kwietnia 2019 roku.

⚡️

Post udostępniony przez David F. Sandberg (@ponysmasher)