Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zabójczy rejs 2 | Prace sequela filmu z Sandlerem idą do przodu

Druga część „Zabójczego rejsu” (2019) z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston nabiera rumieńców. Netflix zatrudnił reżysera.

Jeremy Garelick stanie za kamerą niewybrednej komedii akcji, zastępując na tym miejscu Kyle’a Newachecka. Nowy reżyser będzie również dopracowywać scenariusz, za którego odpowiada James Vanderbilta. Zdjęcia mają być kręcone w Paryżu i na Karaibach, choć wciąż nie podano orientacyjnego terminu ich rozpoczęcia.

Pierwsza część filmu nie uzyskała wysokich not, plasując się w najlepszym wypadku jako średnie kino. Jednak wyniki podane przez Netflix sugerują, że obraz cieszył się względną popularnością – w ciągu pierwszych czterech tygodniu obejrzano go w około siedemdziesięciu trzech milionach gospodarstw domowych.

W obsadzie „Zabójczego rejsu”, oprócz Sandlera i Aniston, wystąpili Luke Evans, Gemma Arterton, Terence Stamp i David Williams. Prawdopodobnie z wyjątkiem niezdarnego duetu nikt ze starej ekipy nie powróci w drugiej części, a struktura będzie podobna do tego, co planuje się w „Na noże 2” – główni bohaterowie trafiają do innej części świata, nowa lokalizacja, nowe twarze.


Źródło: cinemablend.com