Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Zac Efron zagra w Strażnikach Galaktyki 3?

Co prawda produkcja trafi do kin najwcześniej w 2020 roku, ale za jej sterami powróci James Gunn. Jednak najciekawszą na obecną chwilę informacją – a właściwie pogłoską – wydaje się ta, wedle której Zac Efron zostanie zaangażowany do jednej z ważniejszych ról w filmie.

Ostatnio Zaca Efrona można zobaczyć w „Podłym, okrutnym, złym”, gdzie portretuje jednego z najmniej moralnych ludzi, seryjnego mordercę Teda Bundy’ego. Wcześniej zagrał u boku Hugha Jackmana w „Królu Rozgrywki”. Sławę przyniósł mu disneyowski hit dla młodzieży, „High School Musical”.

Jeżeli wierzyć plotce, Efron miałby wcielić się w rolę Adama Warlcoka, postać zapowiedzianą w scenie po napisach „Strażników Galaktyki vol. 2”. Ayesha stworzyła go jako broń biologiczną przeciw drużynie Star-Lorda. Te same doniesienia sugerują, że to właśnie gwiazdor „HSM” jest obecnie faworytem, choć pod uwagę brany jest również Lucas Till („X-Men: Apocalypse”).

Z komiksów wiadomo, że został stworzony jako istota idealna, władająca potężnymi mocami, dzięki czemu mógł walczyć z Thanosem władającym Rękawicą Nieskończoności, którą potem sam chwilę dzierżył. Nie wiadomo, jak sama postać MCU będzie odnosić się do pierwowzoru.

Scenariusz został już opracowany, produkcja czeka tylko na Jamesa Gunna, pracującego aktualnie nad nową odsłoną „Legionu samobójców”.